O mnie

Moją pasją od zawsze było szeroko pojęte tworzenie i projektowanie oraz nieszablonowe podejście do tematyki. Jako architekt wnętrz z długim doświadczeniem zawsze chętnie podejmuje się nowych wyzwań, a każdy projekt traktuje indywidualnie. Dążę do tego aby zaprojektowane wnętrza były odzwierciedleniem stylu życia inwestora. Miejscem, które spełni jego oczekiwania, w którym poczuje się dobrze i komfortowo.

Jestem ambitną, energiczną absolwentką Wyższej Szkoły Technicznej, kierunek architektura wnętrz. W życiu zawodowym jak i prywatnym angażuję się w każde nowe wyzwanie, dążąc do jak najlepszego rezultatu, dzięki czemu zostałam nagrodzona stypendium rektora dla najlepszych studentów wydziału architektury, a studia ukończyłam dyplomem z wyróżnieniem. Podczas trwających sześć lat studiów kierunkowych (cztery lata studia licencjackie oraz dwa lata studia magisterskie) zgłębiałam tajniki projektowania i szlifowałam diament talentu ;) aby projektowane przestrzenie cechowały się nie tylko ładnym wyglądem ale również nie mniej ważną ergonomią i komfortem.

Równocześnie zdobywałam doświadczenie praktyczne na różnego typu kursach, szkoleniach, praktykach oraz pracy przy wykonywaniu projektów.

Moja oferta obejmuje projektowanie i aranżowanie wnętrz: prywatnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy INSPIRACJA - architektura wnętrz oraz do współpracy.

mgr szt. architekt wnętrz Anna Palacz

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, projekt „Wyspecjalizowani na starcie”).